UAB „Vision Express“

BIURO ADMINITRATORĖ (-IUS) terminuotai darbo sutarčiai

Vilnius - UAB „Vision Express“

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos administravimas;
  • Skambučių koordinavimas;
  • Susitikimų organizavimas bei koordinavimas;
  • Dokumentacijos valdymas: rengimas, registravimas, įsakymų rengimas, biuro ir parduotuvių dokumentacijos archyvavimo administravimas;
  • Darbų susijusių su biuru ir parduotuvėmis koordinavimas: draudimo administravimas, draudiminių įvykių valdymas, leidimų, licencijos administravimas;
  • Kurjerių darbo organizavimas;
  • Bendravimas su išoriniais tiekėjais: kanceliarinių prekių užakymas ir kt.;
  • Bendradarbiavimas su Valstybinėmis institucijomis: reikiamų dokumentų rengimas, įmonės atstovavimas patikrų metu;
  • Korespondencijos srautų valdymas;

Reikalavimai:

  • Bent dviejų metų patirtis administravimo srityje;
  • Ypač geras kompiuterinis raštingumas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Rusų bei anglų kalbų išmanymas;
  • Puikus raštvedybos, dokumentų valdymo, archyvavimo taisyklių išmanymas;
  • Kruopštumas ir atidumas, analitinis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas bei komunikabilumas;
  • Geri darbo planavimo įgūdžiai;
  • Patirtis mažmeninės ar didmeninės prekybos ir / ar tarptautinėje kompanijoje, būtų laikoma privalumu;
  • Personalo apskaitos programos VIKARINA išmanymas, taip pat būtų laikoma privalumu;

Mes siūlome:

  • Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas dinamiškoje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas.

OC VISION grupė yra viena didžiausių optikos prekių ir optometrijos paslaugų teikėjų Baltijos šalyse, valdanti daugiau nei 70 optikos parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje bei užsiimanti oftalmologinių ir klausos priemonių prekyba. Jau 30 metų įmonės veikla orientuota į akių ir klausos sveikatos gerinimą, naujausių ir pažangiausių sprendimų diegimą, siekiant padidinti gero regėjimo ir klausos komfortą. Lietuvoje OC VISION grupė valdo 27 Vision Express ir Optio optikos salonus bei internetinę parduotuvę Dr. Lensor.