Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mados Guru“
More about company »

Biuro ir el. parduotuvės administratorius (-ė)

500-650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Mados Guru“

Darbo pobūdis

El. parduotuvės administravimas, užsakymų vykdymas, siuntų ir sąskaitų ruošimas;
Klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Bendravimas su tiekėjais;
Biuro priežiūra, dokumentacijos tvarkymas,
Kasos dokumentų ir ataskaitų ruošimas;
Inventorizacija;
Darbas su el. parduotuvės duomenų baze.

Darbas pilnu etatu I-V 9-18 val.

Reikalavimai

Administracinio darbo, klientų aptarnavimo patirtis;
Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;
Komunikabilumas, gebėjimas sklandžiai reikšti mintis;
Gera atmintis, greita orientacija, iniciatyvumas;
Gebėjimas priimti sprendimus ir dirbti savarankiškai;
Geri darbo planavimo, organizavimo įgūdžiai;
MS Office paketo programų išmanymas;
Atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas;
Anglų, rusų ar lenkų kalbų mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

JEI JUMS SVARBU rasti tokią darbo vietą, kurioje norėtumėte dirbti bent keletą metų, jaustis vertinamu, bendrauti atvirai, savarankiškai planuotis darbus ir savo idėjomis prisidėti prie bendro įmonės augimo - džiaugsimės galėdami priimti į komandą.
UŽTIKRINSIME geras darbo sąlygas ir mokymus, atsakomybes atitinkantį ir laiku mokamą atlygį, jaukią ir pozityvią darbo atmosferą ir pasitikėjimu grįstus santykius.

CV ir motyvacinį laišką siųskite el.paštu

Atlyginimas

500-650 €/mėn. į rankas

MADOS GURU yra pirmoji ir bene didžiausia specializuota aksesuarų ir papuošalų internetinė parduotuvė Lietuvoje, savo virtualiose lentynose talpinanti daugiau kaip įvairiausių aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams.
Informacija apie UAB „Mados Guru“
641 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Aurimas Levickas