Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Rhenus svoris"
More about company »

Biuro ir sąskaitų administratorius (-ė)

Vilnius - UAB "Rhenus svoris"

Darbo pobūdis

Biuro administravimas bei tvarkos užtikrinimas;
Telefoniniai skambučiai, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
Dokumentų registravimas ir paskirstymas;
PVM sąskaitų faktūrų registravimas, tvirtinimas, važtaraščių surinkimas;
Administracinio bei organizacinio pobūdžio užduočių atlikimas.

Reikalavimai

Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
Pirminės buhalterinės apskaitos pagrindai;
Lankstumas, greitis, iniciatyvumas bei pozityvus požiūris darbe;
Geri darbo kompiuteriu bei raštvedybos įgūdžiai;
Mokėti anglų ir rusų kalbas;
Kruopštumas, atsakingumas;
Gebėjimas ir noras maloniai, su plačia šypsena bendrauti su kolegomis ir įmonės svečiais;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

RHENUS Svoris“ UAB – stabiliai dirbanti užsienio kapitalo, transporto ir logistikos įmonė.
Informacija apie UAB "Rhenus svoris"
1377 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
109
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Bertašius