Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

biuro ir skolų administratorė (-ius)

200-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Advokarė“

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas
Biuro ir skolų administratorė (-ius) gali būti studente (-as) be patirties, pageidaujama kaip antras darbas.

maža įmonė iki 4 darbuotojų

krovinių kompanijos veikla ir skolų administravimas.

personalo dokumentai, atsiliepimas į skambučius, sąskaitų faktūrų išrašymas, transporto važtaraščiu tvarkymas, korespondenciją su klientais ir skolininkais. Sutarčių parengimas, dokumentų vertimu atlikimas.
Darbas namuose. Įvairiomis valandomis, lankstus darbo grafikas. Atliginimas priklauso nuo darbo apimties.

Reikalavimai

Rašyti ir kalbėti laisvai
Lenkų
Lietuvių

Kalbėti laisvai
Rusų

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimas
darbo telefonas

Atlyginimas

200-600 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Advokarė“