Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FOKSAS“
More about company »

Biuro koordinatorė (-ius) - rinkodaros skyriaus asistentė (-as)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „FOKSAS“

Darbo pobūdis

  • Būsi atsakinga (-as) už standartantinius biuro administratorės (-iaus) darbus;
  • Atliksi kasdienes įmonės vadovo bei rinkodaros projektų vadovės skirtas užduotis;
  • Padėsi kurti naujus produktų dizainus, bendrausi su grafikos dizaineriais – bendrai, padėsi koordinuoti visą produkto atsiradimo procesą nuo A iki Z :)
  • Organizuosi vidinius ir išorinius įmonės renginius bei padėsi įgyvendinti naujas reklamos formas;
  • Ieškosi naujų produktų tiekėjų bei užtikrinsi nuolatinę ir sklandžią komunikaciją su jais.

Reikalavimai

  • Tikimės, kad turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Biuro administravimo ar projektų valdymo patirtis tau nėra svetima;
  • Gebėsi atlikti skirtingus darbus vienu metu;
  • Esi organizuota (-as) ir moki planuoti savo laiką;
  • Puikiai moki anglų kalbą raštu ir žodžiu (sulaukus skambučio neišsigąstum), kalbi ir rašai taisyklinga lietuvių kalba (AČIŪ);
  • Turi šias asmenines savybes: kruopštumą, iniciatyvumą, atsakingumą, organizuotumą, stiprų vidinį norą mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei ne monotonišką darbą, kuriame kasdien mėgausiesi procesu ir džiaugsiesi rezultatais;
  • Jauną, linksmą bei veržlų kolektyvą, kuris visada pagelbės sprendžiant problemas ir motyvuos augti :)
  • Darbą su Lietuvoje pirmaujančiais, ekologiškus produktus atstovaujančiais prekiniais ženklais (Bionaturalis ir kt.);
  • Profesinį tobulėjimą bei karjeros galimybes neturinčias lubų;
  • Ofisą pačiame Vilniaus centre – Konstitucijos pr. (Europos verslo centras);
  • Darbo užmokestį 750 EUR po mokesčių.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

UAB „FOKSAS’’ – didmeninis ekologiškų bei itin aukštos kokybės maisto produktų platintojas Lietuvoje ir užsienyje.
Šiuo metu plečia savo kolektyvą ir ieško naujo darbuotojo.
Informacija apie UAB „FOKSAS“
1279 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Aurimas Bagdanavičius