Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB“ Selective Baltic”
More about company »

Biuro - parduotuvės administratorius (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB“ Selective Baltic”

Darbo pobūdis

  • Telefoninių skambučių, korespondencijos ir dokumentų administravimas;
  • Buhalterinės apskaitos programos administravimas;
  • Parduotuvės pirkėjų bei klientų aptarnavimas;
  • Biuro bei parduotuvės administravimas ir tvarkos palaikymas;
  • Pardavimų vadybininkų aprūpinimas reikalinga medžiaga bei dokumentacija;
  • Internetinės parduotuvės administravimas.

Reikalavimai

  • Savarankiškumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
  • Nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas. Rusų ir anglų kalbos būtų privalumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su Prestashop bei Finvalda būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą augančioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Šiuolaikiška, dinamiška įmonė, užsiimanti profesionaliųjų plaukų priežiūros priemonių Selective Professional ir Insight Professional didmenine prekyba bei rinkodara.
Informacija apie UAB“ Selective Baltic”
813 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Jolita Kleponienė