Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ars ingenii“

BIURO - PERSONALO VADYBININKĖ (-AS)

850-1450 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ars ingenii“

Darbo pobūdis

Labas! Mes esame robotikos ir aukštųjų technologijų startuolis. Dirbame daug ir įdomiai, tačiau mums labai trūksta komandos nario, kuris(-i) būtų atsakingas už kasdienius biuro klausimus bei personalo vadybą. Jei manai, kad gali tapti mūsų komados dalimi - atsiųsk savo CV! Daugiau apie darbo pobūdį:

  • Įmonės dokumentų rengimas, administravimas, archyvavimas;
  • Darbo sutačių ruošimas ir personalo vadyba;
  • Biuro veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Vadovo pavestų užduočių vykdymas;
  • Skambučių, komunikacijos priėmimas ir informacijos teikimas;
  • Svečių priėmimas, įmonės susitikimų, švenčių organizavimas;
  • Bendros tvarkos priežiūra biuro patalpose;
  • Biuro prekių užsakymų kuravimas;
  • Pagalba ir asistavimas įmonės darbuotojams ir vadovams;
  • Įmonės vidinė ir išorinė komunikacija;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis administracinio ar panašaus pobūdžio darbe;
  • Sklandi komunikacija žodžiu ir raštu;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios, gebėjimas aiškiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas;
  • Gebėjimas dirbti reiklioje ir dinamiškoje aplinkoje, greitai ir kūrybiškai spręsti problemas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Įdomų ir vertę kuriantį darbą, realias karjeros galimybes;
  • Dinamišką darbą tikrame "startup'e", kuriančiame inovatyvų technologinį sprendimą;
  • Šiuolaikinę darbo aplinką prestižiniame biure miesto centre;
  • Į mokymąsi ir tobulėjimą orientuotą darbo kultūrą.

Atlyginimas

850-1450 €/mėn. į rankas

or the past 2 years, Ars Ingenii is designing and developing an innovative concept, which consists of a software solution, mechatronics and automated supply chain. By now we have raised more than 3 million EUR from several venture capital funds.

Our next milestone is to test a working software and hardware prototype based on patented technology which we will continue striving to improve. Ongoing situation with COVID19 boosted whole industry and we are growing at lightning speed!
informacija apie UAB „Ars ingenii“
4358 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius