Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

BIURO VADOVAS (-Ė)

1592-2468 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Personalo poreikio planavimas, darbuotojų paieška ir atranka, darbo santykių palaikymas, darbo priemonių išdavimas;
  • Sklandaus naujų darbuotojų įvedimo užtikrinimas, mokymų vedimas, darbuotojų adaptacijos procesų kontrolė;
  • Kasdieninio ryšio su įmonės darbuotojais palaikymas, iškilusių problemų sprendimas;
  • Darbuotojų veiklos vertinimo, atlygio ir motyvacinių sistemų, iniciatyvų kūrimas ir tobulinimas;
  • Įmonės įeinančios korespondencijos paskirstymas, el. laiškų administravimas;
  • Biuro priežiūra, kanceliarinių prekių, bakalėjos prekių užsakymas, tiekėjų paieška, konkursų rengimas;
  • Renginių, iniciatyvų, mokymų, susirinkimų organizavimas.

Reikalavimai:

  • Ne mažiau nei 2 metų patirtis dirbant žmogiškųjų išteklių srityje;
  • Aukštasis išsilavinimas (personalo valdymo, organizacinės psichologijos ar kt. srityje - privalumas);
  • Darbo kodekso naudojimo, darbo santykių administravimo patirtis;
  • Žinios kuriant ir įgyvendinant personalo valdymo procesus;
  • Puikios lietuvių ir rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), anglų k. – privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • Darbą profesionalių, bei kompetentingų kolegų apsuptyje, kurioje nuolat dalinamasi turima patirtimi;
  • Galimybę gilinti turimas žinias - dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.

Atlyginimas

1592-2468 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB "Horeca sprendimai", rinkoje pirmaujanti įmonė, vykdanti maisto ir ne maisto produktų atliekų surinkimą, perdirbimą ir utilizavimą. Įmonė sėkmingai vysto veiklą Vilniuje bei visoje Lietuvoje, todėl į savo komandą kviečia prisijungti naują komandos narį - Personalo vadybininką (-ę)!