Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „K.T.S Production“

Biuro vadybininkas (-ė) (Terminuota sutartis)

1000-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Utena - UAB „K.T.S Production“

Darbo pobūdis

Transporto (krovinių logistikos)paieška, užsakymai,
Krovinio dokumentų ruošimas (CMR), sąskaitų išrašymas, Inrastato ataskaitos..
Prekių judėjimo kontrolė, klientų informavimas apie krovinio pristatymą.
Gamybos užsakymų administravimas, suderinimas su klientais ir suvedimas į sistemą.
Kitų direktoriaus paskirtų užduočių vykdymas ir ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas.
Geros anglų kalbos žinios.
Iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas ir punktualumas.
Gebėjimas greitai orentuotis ir apdoroti informaciją.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MC EXCEL).

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą
Visas socialines garantijas

Atlyginimas

1000-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Užsienio kapitalo Įmonė. Gamina žemės ir miško ūkio techniką. Savo gaminius parduoda su KTS ženklu visoje Europoje.
informacija apie UAB „K.T.S Production“
1734 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1267 €
25% uždirba 1267-1443 €
25% uždirba 1443-1662 €
25% uždirba nuo 1662 €