Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pigu“
More about company »

Biuro vadybininkas(-ė) Vilniuje e-komercijos lyderiaujančioje įmonėje

Vilnius - UAB „Pigu“

Darbo pobūdis

Jums artimas atsakingas požiūris į sklandžius įmonės procesus, mėgstate įsitraukti į naujas veiklas, norite įdomios veiklos ir naujų iššūkių dirbant su personalo skyriaus komanda? Ši pozicija kaip tik Jums! Laukiame kandidatuojant ir kviesime susipažinti!
  • Bendrovės informacijos valdymas ir perdavimas (priėmimas, registravimas, paskirstymas, archyvavimas);
  • Įsitraukimas į įvairias Žmogiškųjų išteklių ir Administracinių projektų veiklas, jų koordinavimas;
  • Kruopštus bendrovės dokumentų valdymas: raštų ir kitų dokumentų rengimas bei sisteminimas;
  • Sklandus bendrovės biuro veiklos organizavimas, biuro atnaujinimo projektai;
  • Bendrovės veiklos vykdymui reikiamų prekių ir paslaugų pirkimų koordinavimas bei sudarytų sutarčių administravimas savo atsakomybės srityje;
  • Malonus svečių pasitikimas, skambučių ir elektroninių užklausų administravimas;
  • Įvairiapusė pagalba bendrovės vadovui ir administracijos darbuotojams.

Reikalavimai

  • Tikimės, jog esate pozityvi ir į diplomatinius santykius linkusi asmenybė;
  • Turite aukštajį /aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Turite sėkmingos patirties administravimo, klientų aptarnavimo ar panašioje srityje;
  • Išmanote dokumentų rengimo bei įforminimo reikalavimus;
  • Turite puikius organizacinius įgūdžius ir esate orientuotas (-a) į rezultatą;
  • Gerus komunikacijos (žodžiu, raštu) ir bendradarbiavimo su komanda bei išorės partneriais įgūdžius;
  • Esate greitos orientacijos, pastabus (-i) ir atsakingas (-a);
  • Gebate tvarkytis su dideliais informacijos srautais, analizuoti informaciją ir ją apibendrinti;
  • Mokate gerai naudotis Word ir Excel programomis;
  • Kalbate anglų kalba (nemažiau B2).

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve, kuriame vertinimas kokybiškai atliktas darbas ir žinių dalinimasis;
  • Darbo e-komercijos bendrovėje privalumus;
  • Galimybę mokytis ir tobulinti savo profesinius įgūdžius;
  • Išreikšti save ir įkvepti kitus, būti matomam savo darbais;
  • Dinamišką, įdomų darbą moderniame ir jaukiame biure.
UAB „Pigu“

UAB „Pigu“

Nuo 2 vaikinų idėjos iki nr. 1 elektroninės prekybos įmonės Baltijos šalyse. Šiandien augame greičiau nei rinka, ambicingai formuojame el. prekybos veidą. Rinkoje bėgame pirmieji, todėl ieškome greitų ir idėjomis užsidegusių žmonių. Jei turi ambicijų ir energijos užkariauti Europos ir pasaulio el. prekybos rinkas, nori prisidėti prie ateities sprendimų kūrimo – prisijunk prie mūsų perspektyvių ir inovatyvių lyderių komandos.
Informacija apie UAB „Pigu“
1810 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
336
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1063 €
25% uždirba 1063-1346 €
25% uždirba 1346-1984 €
25% uždirba nuo 1984 €
Vadovas: Dainius Liulys