Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Brentus"
More about company »

Biuro vadybininkė (-as)

Kaunas - UAB "Brentus"

Darbo pobūdis

MOKYMŲ KURAVIMAS
– mokymų proceso organizavimas, kuravimas ir priežiūra;
– administracinio bei organizacinio pobūdžio pagalba komandos nariams savo kompetencijos ribose;
– tvarkos užtikrinimas ofise ir mokymo klasėje;
– savalaikis aprūpinimas kanceliarinėmis, ūkinėmis bei kitomis reikalingomis priemonėmis;
– bendravimas su mokiniais, lektoriais ir paslaugų tiekėjais;

MARKETINGO DARBAI
– įmonės bei produktų įvaizdžio strategijos kūrimas bei įgyvendinimas
– darbas su socialinėmis paskyromis bei įmonės tinklapiais
– reklamos kūrimas: nuo idėjos iki įgyvendinimo
– viešųjų ryšių ir socialinių projektų kuravimas
– rinkos monitoringas ir analizė

Reikalavimai

– aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
– puikūs darbo planavimo bei organizavimo įgūdžiai.
– nepriekaištinga lietuvių kalba.
– darbas Corel draw programa
– geras rusų ir anglų kalbos mokėjimas.
– sąžiningumas, atsakingumas, atidumas, paslaugumas.
– gebėjimas dirbti komandoje, noras mokytis ir dalintis savo žiniomis su kitais.

Mes jums siūlome

  • laiku mokamą darbo užmokestį ir socialines garantijas;
  • gerą darbinę atmosferą;
  • profesionalų kolektyvą;
  • galimybę tobulėti ir augti.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

MAKE-UP ATELIER PARIS Lietuva - profesionalios dekoratyvinės kosmetikos MAKE-UP ATELIER PARIS atstovai Lietuvoje, organizuojantys vizažo kvalifikacijos kėlimo kursus profesionalams bei pro kursus norintiems tapti profesionaliais vizažistais.
MES PARDUODAME VIZAŽISTUI SVAJONĘ.

www.life-style.lt
Informacija apie UAB "Brentus"
627 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Alma Puodžiukaitienė