Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB EUROVAISTINĖ
More about company »

Biuro vadybininkė (-as) Vilniuje

Vilnius - UAB EUROVAISTINĖ

Darbo pobūdis

  • vidaus dokumentų rengimas, administravimas, registravimas, archyvavimas;
  • svečių sutikimas ir nukreipimas;
  • pašto korespondencijos administravimas;
  • skambučių ir informacijos valdymas;
  • pagalba įmonės darbuotojams ir įmonės generaliniam direktoriui;
  • darbuotojų aprūpinimas kanceliarinėmis ir reprezentacinėmis prekėmis.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • būtina bent metų darbo patirtis;
  • geros raštvedybos žinios;
  • geri darbo MS Office programomis įgūdžiai;
  • geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • asmeninės savybės: komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, sparta, tikslumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • įdomų, aktyvų, atsakingą darbą vienoje didžiausių įmonių Lietuvoje;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas, paprastumas ir aistra laimėti;
  • galimybė realizuoti save bei kilti karjeros laiptais;
  • geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.

Esame moderni ir veikli įmonė, rinkos lyderė. Drąsiai diegiame naujoves, o didžiausiu atlygiu laikome klientų lojalumą ir pasitenkinimą.
Mūsų darbuotojus vienija bendras siekis – padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai, teikiant kokybiškas farmacines paslaugas. Jei ir Jums artimas šis siekis, kviečiame prisijungti prie mūsų gausios darbuotojų komandos.