UAB „Bolt Services LT“

BOLT FOOD KURJERIS (-Ė) (INDIVIDUALI VEIKLA)

8-9 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Bolt Services LT“

Darbo pobūdis

IEŠKOME „BOLT FOOD” KURJERIŲ maisto pristatymo į namus platformoje (su individualios veiklos pažyma).

Galbūt mėgstate vairuoti, bet nuolatinis bendravimas su žmonėmis – ne Jums? Užsidirbkite savarankiškai išvežiodami maisto užsakymus sau patogiu laiku! Kurjerių registraciją vykdome atskiroje formoje – užpildykite anketą forms.gle/CtUnmibxEe2XQvnV6 ir mes informuosime apie tolimesnius veiksmus. Jokių CV!

Rugsėjo mėn. kurjerių pajamos Kaune – vid. 9 €/val. (neatskaičius veiklos sąnaudų).

Reikalavimai

  • 18 metų ar daugiau;
  • Įregistruota individuali veikla (galima išsiimti užsiregistravus, veiklos kodas 532000);
  • Turite turėti savo išmanųjį įrenginį;
  • Turite ar galite išsinuomoti transporto priemonę veiklai vykdyti (automobilis, dviratis, paspirtukas, motoroleris ir t.t.)

Mes jums siūlome

  • Visa kaina už pristatymą keliauja Jums kaip pajamos – jokio komisinio mokesčio;
  • Dinaminiai įkainiai, pvz. užsakymų piko metu pristatymo įkainis yra didesnis, o tai reiškia dar didesnes pajamas;
  • Specialūs premijų pasiūlymai ir daugikliai;
  • Pajamos pervedamos kas savaitę;
  • Arbatpinigiai iš laimingų klientų;

Atlyginimas

8-9 €/val. neatskaičius mokesčių
Vidutinės pajamos per valandą Vilniuje rugsėjo mėn.

„Bolt” – Europoje lyderiaujanti susisiekimo platforma, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas, mikromobilumą gerinantys elektriniai paspirtukai ir dviračiai bei maisto į namus pristatymas. „Bolt” paslaugomis šiuo metu naudojasi daugiau nei 50 mln. klientų 40 šalių Europoje ir Afrikoje.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Bolt Services LT“
2120 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1502 €
25% uždirba 1502-1719 €
25% uždirba 1719-2317 €
25% uždirba nuo 2317 €