Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bolt Services LT“

BOLT FOOD KURJERIS (-Ė) (INDIVIDUALI VEIKLA)

8-9 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Bolt Services LT“

Darbo pobūdis

IEŠKOME „BOLT FOOD” KURJERIŲ maisto pristatymo į namus platformoje (su individualios veiklos pažyma).

Galbūt mėgstate vairuoti, bet nuolatinis bendravimas su žmonėmis – ne Jums? Užsidirbkite savarankiškai išvežiodami maisto užsakymus sau patogiu laiku! Kurjerių registraciją vykdome atskiroje formoje – užpildykite anketą ir mes informuosime apie tolimesnius veiksmus. Jokių CV!

Rugsėjo mėn. kurjerių pajamos Vilniuje – vid. 9 €/val. (neatskaičius veiklos sąnaudų).

Reikalavimai darbuotojui

  • 18 metų ar daugiau;
  • Įregistruota individuali veikla (galima išsiimti užsiregistravus, veiklos kodas );
  • Turite turėti savo išmanųjį įrenginį;
  • Turite ar galite išsinuomoti transporto priemonę veiklai vykdyti (automobilis, dviratis, paspirtukas, motoroleris ir t.t.)

Mes jums siūlome

  • Visa kaina už pristatymą keliauja Jums kaip pajamos – jokio komisinio mokesčio;
  • Dinaminiai įkainiai, pvz. užsakymų piko metu pristatymo įkainis yra didesnis, o tai reiškia dar didesnes pajamas;
  • Specialūs premijų pasiūlymai ir daugikliai;
  • Pajamos pervedamos kas savaitę;
  • Arbatpinigiai iš laimingų klientų;

Atlyginimas

8-9 €/val. neatskaičius mokesčių
Vidutinės pajamos per valandą Vilniuje rugsėjo mėn.

„Bolt” – Europoje lyderiaujanti susisiekimo platforma, kurios pagrindinis tikslas – įperkamas, patogesnis ir patikimesnis keliavimas mieste. Kompanijos teikiamų paslaugų sąraše – pavėžėjimas, mikromobilumą gerinantys elektriniai paspirtukai ir dviračiai bei maisto į namus pristatymas. „Bolt” paslaugomis šiuo metu naudojasi daugiau nei 50 mln. klientų 40 šalių Europoje ir Afrikoje.
informacija apie UAB „Bolt Services LT“
2093 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1275 €
25% uždirba 1275-1636 €
25% uždirba 1636-2305 €
25% uždirba nuo 2305 €