„Vairesa“ MB

BOLT VAIRUOTOJAS (-A) - Kaune

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - „Vairesa“ MB

Darbo pobūdis

Ieškomi vairuotojai laisvo grafiko darbui „Bolt“ platformoje. Galima pasirinkti Jums tinkamas dienas ir pamainas (dienines/ naktines) darbui. Nėra nei minimalaus, nei maksimalaus pamainų skaičiaus, dirbate tik tiek, kiek norite. „Bolt“ vairuotojai vidutiniškai uždirba 15 Eur/h , o savaitgaliais iki 25 Eur/h (prieš mokesčius). Uždarbis priklauso nuo pačio vairuotojo darbo; vidutiniškai po atskaičiavimų sau uždirbama 60-80 eur. per pamainą.

Reikalavimai darbuotojui

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Bent 2 metų vairavimo stažas;
  • Punktualumas, mandagumas, atsakingumas.

  • Apmokymai kaip naudotis „Bolt“ platforma ir nuolatinė pagalba prireikus;
  • Pagalba tvarkant visus dokumentus reikalingus pavežėjo veiklai;
  • Automobilis su plančete ir interneto prieiga;
  • Neribotas kilometražas;
  • Galimi priedai, nuolaidos (pvz. kurui);
  • Atlygį gausite kiekvieną dieną;
  • Galimybė gauti bonusų ir arbatpinigių – 100% bonusų ir arbatpinigių sumos pervedama Jums;
  • Ekonomiškas, patikimas ir prižiūrimas Toyota Prius automobilis;
  • Nemokama kelionė į ir iš darbo (Kauno mieste);
  • Lankstus grafikas.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Automobilių nuomos įmonė.