MB „Prosyto“

PAVEŽĖJAS (-A) - VAIRUOTOJAS (-A) - Klaipėdoje

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Klaipėda - MB „Prosyto“

Darbo pobūdis

Reikalingi vairuotojai Klaipėdoje su B kategorija vykdyti veiklą populiariausioje keleivių pavėžėjimo platformoje. Užimtumą galima derintis pačiam. Transportą ir kitą įrangą suteikiame. Pilnai apmokiname.

Galima susiderinti kaip papildomą veiklą savaitgaliais arba darbo dienomis.

Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kreiptis
telefonu -

Reikalavimai darbuotojui

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Bent 2 metų vairavimo stažas
  • Punktualumas, mandagumas, atsakingumas

Įmonė siūlo

  • Vairuotojus pilnai apmokiname
  • Tvarkingas, ekonomiškas Toyota Prius automobilis su dujų įranga
  • Automobilis su plančete ir interneto prieiga;
  • Bendraujantis kolektyvas
  • Pagalba kelyje visą parą
  • Išmokėjimai kiekvieną savaitę

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kreiptis telefonu - .