Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Senasis Fajetonas“

BOLT VAIRUOTOJAS - PAVEŽĖJAS - KURJERIS

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Kaunas - UAB „Senasis Fajetonas“

Darbo pobūdis

Užsakymų priėmimas BOLT programėlėje
Klientų vežimas jų nurodytu maršrutu įmonės automobiliu
Paruošto maisto iš barų pristatymas
Įvairių produktų bei gėrimų pristatymas
Darbas pamainomis po 12 val. (Dieninė arba Vakarinė), pertraukų dažnumą bei trukmę pamainos metu pasirenkate patys
Darbas pagal individualios veiklos pažymą (Padedame sutvarkyti nemokamai)
Darbas nėra sunkus, bet reikalaujantis kruopštumo bei atidumo

For English speaking applicants. The same information relevant in Lithuanian.

Pavyzdys: realus uždarbis, dirbant po 12 val. 6 dienas per sav. tik dieninėje pamainoje ir tik vežant keleivius (be papildomų paslaugų), yra 800 EUR į rankas. Kiek norėsite užsidirbti virš šios ribos, jūsų asmeninis pasirinkimas.

Reikalavimai

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas su minimum 3 metų stažu
Pozityvus mąstymas, darbštumas
Depozitas už automobilį iškart (500 EUR) arba kaupiamuoju būdu per 3 mėn. lygiomis dalimis, depozitas grąžinamas pasibaigus sutarties laikotarpiui
Orientacija mieste bei senamiestyje

Mes jums siūlome

Apmokymus bei pagalbą visais klausimais
Visas darbui reikalingas priemones
Kurą
Nemokamas keliones į/iš darbo Kauno mieste
Lankstų darbo grafiką - dirbate kada norite
Automobilio TPVCA draudimą bei KASKO nemokamai
Kiekvieną savaitę mokamą jūsų uždarbį

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Visi arbatpinigiai jūsų

BOLT