Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
MV GROUP

BOTTLERY komanda ieško: MAŽMENINĖS PREKYBOS DUOMENŲ SISTEMŲ IR IT KOORDINATORIAUS (-ĖS) Vilniuje

1318-1494 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - MV GROUP

Darbo pobūdis:

 • savalaikis kainodaros failų ruošimas fizinėms ir el. parduotuvėms, informacijos suvedimas į skirtingas programas;
 • savalaikis ataskaitų rengimas;
 • duomenų srauto valdymas, informacijos apdorojimas ir susisteminimas;
 • programavimo užduočių formavimas išorės programuotojams, aptarnaujančioms įmonėms, IT projektų valdymas, patvirtintų sąmatų valdymas ir kontrolė;
 • IT funkcionalumų tobulinimas, naujų testavimas, kokybiško veikimo užtikrinimas fizinėse ir el. parduotuvėse;
 • el. parduotuvės priežiūra, pardavimų analizė, savalaikis ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui:

 • aukštasis išsilavinimas susijusioje srityje (IT, apskaita);
 • puikūs darbo su MS Excel įgūdžiai, analitinis mąstymas, patirtis naudojant funkcijas reikalingas kurti Pivot Table ataskaitas;
 • patirtis el. prekyboje ar mažmeninėje prekyboje;
 • darbas su Axapta būtų privalumas;
 • kruopštumas, gebėjimas analizuoti duomenis, atsakingumas, organizuotumas;
 • anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

 • galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti;
 • augti ir kilti karjeros laiptais MV GROUP įmonių grupėje.

Atlyginimas

1318-1494 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MV GROUP

MV GROUP Distribution vienija keturias įmones: 1992 m. veiklą Lietuvoje pradėjusią UAB „Mineraliniai vandenys“, nuo 2007 m. Latvijoje veikiančią SIA „MV Latvia“, Estijoje – OÜ „MV Eesti“ ir 2005 m. Lenkijoje įkurtą „MV Poland“ sp. z o.o. Alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, tabako gaminių ir greito vartojimo prekių (FMCG) didmeninės prekybos srityje veikiančios įmonės šiandien atstovauja daugiau nei 200 pasaulyje gerai žinomų prekių ženklų, produkciją tiekia į daugiau nei 8 tūkst. prekybos taškų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais.
Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis.
Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as).
Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus.
Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje www.ada.lt) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami bendruoju Bendrovės el. pašto adresu.
See all ads of this company (13)

You also might be interested in: