MV GROUP

BOTTLERY komanda ieško PARDAVĖJO (-OS) - KONSULTANTO (-ĖS) 0,5 ETATO DRUSKININKUOSE

5,11 €/val. Neatskaičius mokesčių
Druskininkai - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas;
  • klientų konsultavimas apie vyną ir kitus alkoholinius gėrimus;
  • prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui;
  • darbas kasos aparatu.

Reikalavimai darbuotojui

  • geri bendravimo įgūdžiai;
  • galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku;
  • rusų bei anglų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
  • žinios apie vyną ir/ arba patirtis alkoholio prekyboje būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • visas socialines garantijas;
  • karjeros perspektyvas;
  • galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti.

Atlyginimas

5,11 €/val. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse, veiklą pradėjusi 1992 metais.

Nedidelė mineralinio vandens parduotuvė per keletą dešimtmečių išsivystė į veržlią ir inovatyvią verslo grupę, valdančią įmones, veikiančias 4 sektoriuose. Gamybos sektoriui atstovauja „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklos, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.