Boulingo operatorius (-ė) - vadybininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.10.31

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio. Boulingo operatoriaus (-ės), kuris (-i) visus mūsų svečius pasitiktų su šypsena, laiku pakeltų telefono ragelį ir suteiktų visą reikalingą informaciją.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Kompiuterinis raštingumas;
Aktyvumas;
Pozityvumas;
Noras ir gebėjimas mokytis;
Laiko planavimo įgūdžiai.
Galimybė dirbti pilnu etatu slankenčiu grafiku.

Mes jums siūlome

Gilinti vadybos žinias;
Tobulinti svetingumo įgūdžius;
Suderinti darbą su studijomis;
Susipažinti su boulingo profesionalais;
Plėsti draugų ratą;
Išmokti žaisti boulingą;
Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.
Send CV

UAB "TAIKOS BOULINGAS"

APOLLO BOULINGAS - Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikinių grupių pasirodymus. Mūsų misija - Jūsų geras laikas! Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių junkis prie Apollo komandos!
All UAB "TAIKOS BOULINGAS" job ads