Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Borgalita“

Braižytojas - projektuotojas (metalo konstrukcijos)

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Borgalita“

Darbo pobūdis

Gamybos brėžinių metalo konstrukcijoms ruoša;
Mokymai – Vilnius;
Po bandomojo - galimas dalinis darbas iš namų.

Reikalavimai darbuotojui

Mokėti pakankamai profesionaliai naudotis Tekla, Autocad, ar panašiomis programomis, darbas bus su Parabuilt - apmokysime;
Darbo patirtis - privalumas, jos nebuvimas nebūtinai trūkumas, jeigu atitinkate 1 punktą;
Studijos statybų srityje ar patirtis joje bus reikalinga darbe.
Mokėtį anglų arba lenkų kalbą A2 lygiu

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinėje kompanijoje;
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Gerą darbo aplinką, lankstų darbo grafiką, gali būti studentas;
Mokymus;
Visas reikalingas darbo priemones;
Tobulėjimą profesinėje srityje, pagal naujausias projektavimo valdymo tendencijas.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas

Borga – švediškas prekės ženklas, vienijantis įvairiose Europos šalyse įsikūrusių įmonių grupę. Borga Group kuria, gamina ir parduoda išbaigtas, novatoriškas plieno statinių sistemas ir kokybiškus komponentus statybai. Kol mes rinkoje, įsigyti ir pasistatyti šiuolaikišką plieninį pastatą bus nesunku.
informacija apie UAB „Borgalita“
2648 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1864 €
25% uždirba 1864-2782 €
25% uždirba 2782-3273 €
25% uždirba nuo 3273 €