Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Vareborgs Bärodling AB

Braškių ūkio darbininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - Vareborgs Bärodling AB

Darbo pobūdis

Vareborgs Bärodling įmonė, turinti daugiau nei 50 metų patirties auginant braškes, ieško darbuotojų artėjančiam 2021 metų darbo sezonui. Įmonė ieško: braškių rinkėjų, žmonių turinčių patirties dirbant su traktoriais, darbuotojų turinčių patirties žemės ūkyje. Įprastai braškių rinkimo sezonas prasideda birželio mėn. pradžioje ir trunka iki rugpjūčio mėnesio vidurio. Yra galimybė tęsti darbus ir po šio laikotarpio.
Apgyvendinimas nemokamas, apgyvendinimo vieta yra visai netoliese darbo vietos.

Reikalavimai

Renkant braškes patirtis nebūtina, tačiau bus laikoma privalumu.
Kruopštumas, pareigingumas, fizinė ištvermė (braškių rinkėjai dirba nuo 6 valandų ryto iki 10 val., ir nuo 13 iki 17 val., šešias dienas per savaitę, gali tekti dirbti esant nepalankioms oro sąlygoms).
Minimalus amžius – 18 metų.

Mes jums siūlome

Įdarbinimą oficialioje Švedijos sistemoje.
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Braškių rinkėjams mokama už pririnką litrų kiekį.
Kitiems darbams mokamas valandinis atlygis.

Daugiau informacijos apie įmonę rasite arba apsilankę mūsų Facebook paskyroje Vareborgs Bärodling AB.