Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Green wood products“

Brigadininkas baldų gamyboje Vievyje

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vievis, Elektrėnai, Širvintos - UAB „Green wood products“

Darbo pobūdis

Baldų surinkimas ir pakavimas;
Gaminamos produkcijos kokybės ir gamybos vykdymo terminų užtikrinimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, užduočių delegavimas (pavaldžių darbuotojų skaičius iki 5 darbuotojų);
Medžiagų ir gaminių apskaita;
Bendradarbiavimas su pardavimo ir projektavimo komanda skaičiuojant ir rengiant sąmatas komerciniams pasiūlymams.

Reikalavimai

Darbo patirtis baldų gamybos įmonėje organizuojant darbus nemažiau 2 metų;
Baldų gamybos technologijos išmanymas;
Darbo patirtis ir žinios įvairių medžiagų derinime balduose: LMDP, MDF, metalas, medis, stiklas ir pan. ;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas skaityti ir suprasti techninius brėžinius;
Vairuotojo pažymėjimas;
Autokrautuvo vairavimo įgūdžiai;
Gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie nuolat kintančios situacijos;
Noras daryti pokyčius, mokėjimas suburti komandą ir ją motyvuoti, tikslo siekimas, sugebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, atsakingumas;
Pozityvumas.

Mes jums siūlome

Kintamus priedus už numatytų tikslų pasiekimą;
Galimybes realizuoti savo idėjas, tobulėti ir gauti vadovaujančio darbo patirtį;
Komandą, atvirą naujoms idėjoms ir pasiūlymams.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Green wood products" standartinių ir nestandartinių baldų gamybos ir pardavimo įmonė.
informacija apie UAB „Green wood products“
1025 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.