Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Eurovia Lietuva“

Brigadininkas (-ė) (kelio pagrindų įrengimas)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „Eurovia Lietuva“

Darbo pobūdis

Pagalba darbų vadovui ir/arba meistrui organizuojant ir prižiūrint kelio pagrindų įrengimo darbus;
Statybos dokumentų rengimas;
Matavimai nivelyru;
Darbuotojų darbo laiko apskaitos dokumentų pildymas.

Reikalavimai

Kelių ir geležinkelių inžinerijos išsilavinimas ( paskutinio kurso studentas);
Geri darbo kompiuteriu (MS Office) įgūdžiai;
Atsakingumas, iniciatyvumas , orientaciją į kokybę ir darbo rezultatus;
B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Galimybę mokytis Eurovia Lietuva Meistrų akademijoje;
Galimybę susipažinti su naujausiomis technologijomis Eurovia įmonių grupėje;
Visas darbui ir profesiniam tobulėjimui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Informuojame, kad remiantis 2018-05-25 d. ES įsigaliojusiu Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu, Jūsų gyvenimo aprašymą duomenų bazėje saugosime 3 mėn. nuo jo gavimo dienos.

Kelių tiesimo įmonė AB "Eurovia Lietuva" priklausanti Prancūzijos kapitalo įmonėms, užsiima kelių, gatvių, geležinkelių tiesimu bei remontu, oro uostų statyba, gerbūvio darbais, inžinerinių ir požeminių tinklų įrengimu.

Šiais metais Vilniaus padalinyje priimsime 7 brigadininkus.

Daugiau apie įmonę

informacija apie AB „Eurovia Lietuva“
2063 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
405
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1474 €
25% uždirba 1474-1807 €
25% uždirba 1807-2364 €
25% uždirba nuo 2364 €