HPF group

Brigadininkas (-ė) medienos ceche

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - HPF group

Darbo pobūdis

Kviečiame į mūsų komandą prisijungti Brigadininką, kuris turės užtikrinti sklandų medienos apdirbimo cecho darbą:
  • darbų paskirstymas staklių operatoriams ir jų darbo koordinavimas;
  • dalinis darbas ceche su medienos apdirbimu;
  • darbo procesų sekimas ir analizavimas;
  • gamybos planų vykdymas;
  • gaminių kokybės užtikrinimas;
  • iškylančių problemų operatyvus sprendimas;
  • vidinės dokumentacijos pildymas;

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs turite technologinį išsilavinimą, suprantate medienos gaminių gamybos technologiją bei turite praktikos, išmanote medienos apdirbimo įrangą, gebate vadovauti komandai ir organizuoti darbus, norite tobulėti ir augti kartu.

Mes siūlome darbą su visomis socialinėmis garantijomis, laiku mokamu atlygiu ir premijas už gerus darbo rezultatus, realias karjeros galimybes, mokymus darbo vietoje.

Darbo vieta: Pamiškės g. 33, Švepeliai, Klaipėdos raj.
Darbo laikas: I - V 8:00 - 17:00 val.;

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Startinis atlyginimas priklausomai nuo turimos kompetencijos.
HPF group

HPF group

Tarptautinė Norvegijos - Lietuvos įmonė besispecializuojanti patogių ir kokybiškų skandinaviško stiliaus sofų ir sofų-lovų gamyboje.

Kontaktinis asmuo: Personalo vadovė E. Bružienė
Tel.nr.