„Hirelabas“ įmonių grupė

BRIGADININKAS (-ė) vidaus apdailos darbų priežiūrai Vokietijoje ID30224

2800-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Siūlome darbą brigadininkui, galinčiam koordinuoti vidaus apdailininkų komandą Vokietijoje.
Darbo pobūdis: darbų koordinavimas užtikrinant darbo našumą, aukštą kokybę ir darbų saugą.
Darbo laikas: pamainomis.
Darbo vieta: Timmendorfer Strand 23669, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Vokiečių arba lenkų kalba;
Vidaus apdailos/statybų patirtis;
Didelės komandos valdymo patirtis;
Geri komunikaciniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Nemokamą komfortišką apgyvendinimą;
Kompensuojamas kelionės išlaidas Lietuva - Vokietija;
Ilgalaikį ir pastovų darbą;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

2800-3500 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.