Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Švykai"
More about company »

Brigadininkas statybos darbams (darbas objekte)

1000–1200 Eur
Kaunas, Kaišiadorys, Elektrėnai - UAB "Švykai"

Darbo pobūdis

UAB "Švykai" ieško meistrų/brigadininkų betono remonto ir apsaugos darbams bei metalo antikorozinės apsaugos darbams

Betono remonto ir apsaugos darbų pobūdis:
  • Betono remonto ir apsaugos darbai - Hidrofobinis impregnavimas; Apsauginių dangų dengimas; Įtrūkimų, tuštumų ar plyšių injektavimas; Sustiprinimas priklijuojamomis plokštėmis ir pluoštais; Betono ar
skiedinio purškimas (torkretavimas); Betono atstatymas. ir kt..

Metalo antikorozinės apsaugos darbų pobūdis:
  • Metalo antikorozijos apsaugos darbai - srautinis valymas; šratavimas; antikorozinis dažymas; terminis padengimas (metalizacija) ir kt..

P.S. Brigadininkas dirba objekte kartu su brigada.

Bendras pobūdis:
  • Vadovavimas brigadai (brigadą sudaro 5-6 žmonės).
  • Brigados darbų planavimas ir organizavimas, užduočių paskirstymas.
  • Atliekamų statybos darbų kokybės kontrolė.

Reikalavimai

  • Galimybė važinėti į komandiruotes Lietuvoje.
  • Gebėjimas organizuoti pavaldinių darbą, spręsti problemas.
  • Reiklumas, atsakingumas, pareigingumas, organizuotumas.
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas.
  • Darbą profesionalioje, modernioje ir ambicingoje kompanijoje.
  • Galimybę tobulėti tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygmenimis.
  • Darbui reikalingas darbo priemones.
  • Apgyvendinimą.
  • Transporto išlaidas.

Atlyginimas

1000–1200 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Švykai“ yra viena iš didžiausių kompanijų Lietuvoje, teikiančių specializuotas tiltų remonto, pramoninių objektų antikorozinio remonto, pastatų konstrukcijų priešgaisrinio padengimo ir pramoninio valymo, izoliavimo, pastolių montavimo ir nuomos paslaugas.
Informacija apie UAB "Švykai"
1292 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
68
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 859 €
25% uždirba 859-1210 €
25% uždirba 1210-1580 €
25% uždirba nuo 1580 €
Vadovas: Vytautas Švykas