Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"
More about company »

BROKERIŲ TINKLO VADOVAS

Vilnius - UAB "PZU Lietuva gyvybės draudimas"

Darbo pobūdis

Užtikrinti pardavimų tikslų įgyvendinimą per bendrovės brokerius
Kurti ir įgyvendinti darbo su bendrovės brokeriais strategijas ir verslo planus
Organizuoti ir vykdyti mokymus, siekiant užtikrinti brokerių žinias apie bendrovės produktus ir tvarkas
Organizuoti pardavimų akcijas ir užtikrinti jų įgyvendinimą
Bendradarbiauti su kitais bendrovės padaliniais kuruojamos srities klausimais

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina – ekonomikos, verslo vadybos, finansų srityje)
Sėkmingo vadovaujamo darbo patirtis pardavimų srityje
Sėkmingų asmeninių pardavimų patirtis
Darbo draudimo srityje patirtis - būtų privalumas
Verslo aplinkos išmanymas ir greitas sprendimų priėmimas reaguojant į pokyčius versle
Gebėjimas siūlyti sprendimus probleminėse situacijose, kūrybiškumas ieškant naujų klientų pritraukimo būdų
Puikūs bendravimo įgūdžiai
Atvirumas grįžtamajam ryšiui bei jo teikimas kitiems, pozityvumas
Užduočių delegavimo, darbų planavimo ir rezultatų analizės patirtis
Gebėjimas dirbti komandoje, orientacija į rezultatą, loginis mąstymas, savarankiškumas, sąžiningumas
Geras anglų kalbos mokėjimas
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Darbą pagal darbo sutartį su konkurencingu darbo užmokesčiu ir skatinimu už pasiektus rezultatus
Įvedimo programą naujam darbuotojui
Saviraiškos galimybes naujai formuojamoje komandoje

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ – gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais, kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje. Remdamasi savo ilgalaike patirtimi ir šiuolaikišku potencialu, kompanija kuria pavyzdinį atstovybės modelį Lietuvoje. Pagrindinis PZU grupės tikslas – stipri, patikima ir klientui lojali kompanija, kuria didžiuojasi joje dirbantys žmonės. Esame gyvybės draudimo ekspertai - gerai žinomas prekės ženklas ir sėkmė atėjo pasitelkus mūsų visų žinias ir patirtį. Nuolatinės pastangos tobulėti leidžia ne tik žengti koja kojon su pasaulio plėtra, bet ir žvelgti į ateitį, todėl visada džiaugiamės naujomis idėjomis.
Jeigu nestokojate energijos, motyvacijos, idėjų ir ieškote erdvės, kurioje galėtumėte jas įgyvendinti – tuomet mūsų kompanija kaip tik Jums. Kurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis!
Įmonėje vid. atlyginimas 1192€
47% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)