Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vlantana“
More about company »

Budintis klientų aptarnavimo specialistas (-ė) (pamaininis darbas)

Nuo 1155 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda, Gargždai - UAB „Vlantana“

Darbo pobūdis

  • Savalaikis, tinkamas užsakymų įvykdymas/kontrolė;
  • Komunikacija su klientais užsakymų vykdymo eigoje.

Reikalavimai

  • BŪTINAS puikus rusų ir anglų kalbų mokėjimas (papildoma kalba - didelis privalumas);
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus sudėtingose situacijose;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, pilną nekasdieniškų situacijų darbą;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes tarptautinėje, logistikos sektoriuje lyderiaujančioje, kompanijoje;
  • Pamaininį, slenkantį darbo grafiką (galimas naktinis darbas).

Atlyginimas

Nuo 1155 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Plečiame savo veiklą ir kviečiame į savo kolektyvą motyvuotus, iniciatyvius, energingus darbuotojus. Mūsų kompanija suteiks Jums galimybę įgyti vertingos profesinės patirties dirbant kartu su tikrų profesionalų komanda.