Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP

BUDINTIS MECHANIKAS (UTENOJE)

850-1100 €/mėn. Į rankas
Utena, Anykščiai, Molėtai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

Maisto pramonės įrengimų derinimas, profilaktinė priežiūra ir remontas.

Reikalavimai

Privalumas -techninis išsilavinimas pagal pagrindinę funkciją.
Individuali atsakomybė ir savarankiškumas, greita orientacija, loginis mąstymas, reiklumas sau, siekiant užduoties įgyvendinimo tikslumo.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą patikimoje šiuolaikiškoje kompanijoje;
Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
Darbą slenkančiu darbo grafiku;
Maitinimą;
Galimybę gauti kelionės išlaidų į/iš darbo kompensacijas.

Atlyginimas

850-1100 €/mėn. į rankas

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistus, kurie kartu su visa darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.

informacija apie BIOVELA GROUP
2644 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1581 €
25% uždirba 1581-2181 €
25% uždirba 2181-3170 €
25% uždirba nuo 3170 €