Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARMITANA“

Buhalterė (-is) 0,5 etato

670-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ARMITANA“

Darbo pobūdis

  • Bankinių pavedimų formavimas ir atlikimas;
  • Banko operacijų registravimas apskaitoje;
  • Skolų su Lietuvos ir užsienio šalių tiekėjais derinimas ir monitoringas;
  • Pakuočių apskaita, darbas su GPAIS;
  • Kolegų pavadavimas atostogų/ligų metu;
  • Kiti vyr. finansininko pavesti darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų ar ekonomikos srityse;
  • Buhalterinio darbo patirtis - ne mažiau 1-erių metų (privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS EXCEL);
  • Darbo patirtis su programa NAVISION (privalumas);
  • Anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškuma, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Įmonė Jums siūlo:
  • Darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • Draugišką, jaunatvišką ir darnų kolektyvą;
  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

670-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Armitana" - avalynės ir drabužių mažmeninės prekybos rinkos lyderė Lietuvoje, kuriai priklauso avalynės tinklai Žygio batai, Step top, Salamander, Tops, Reno, Puma, Clarks, Geox, Hogl bei drabužių parduotuvių tinklas Terranova nuolat ieško energingo ir veržlaus personalo.
informacija apie UAB „ARMITANA“
1226 €
Vid. atlyginimas bruto
222
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1180 €
25% uždirba 1180-1360 €
25% uždirba nuo 1360 €