Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SIDC Group"
More about company »

Buhalterė (-is) - apskaitininkė (-as)

Klaipėda - UAB „SIDC Group"

Darbo pobūdis

  • Priimti, apdoroti pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus ir laiku registruoti juos įmonės apskaitos sistemoje.
  • Darbo užmokesčio apskaita, bei su ja susijusių mokesčių, dokumentų administravimas, deklaracijų rengimas ir teikimas;
  • kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas buhalterijos arba finansų srityje
  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis buhalterio (-ės) pareigose;
  • Patirtis su "RIVILĖ" apskaitos programa būtų didelis privalumas;
  • Geri Excel programos įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Orientacija į rezultatą, atidumas detalėms;
  • Laiko planavimas, gebėjimas laiku atlikti sutartus darbus;
  • Kruopštumas, sąžiningumas, atsakingumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje sparčiausiai Baltijos šalyse augančių tarptautinių įmonių;
  • Kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbo patirtį atitinkantį atlygį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

SIDC kompanija įkurta 2010 metais. Kompanija tiekia rangovo paslaugas ir tiekia žmogiškuosius išteklius šiose pramonės šakose:
  • Naftos ir dujų;
  • Elektros jėgainių statybos;
  • Laivų statybos ir remonto;
  • Civilinės statybos.

Vykdome įvairius metalo konstrukcijų gamybos ir montavimo darbus (metalo konstrukcijos, talpyklų gamyba, ventiliacijos sistemos, šiluminių katilų montavimas).

Mes vykdome projektus Belgijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose, Suomijoje, Danijoje, Švedijoje, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Estijoje, Brazilijoje
Informacija apie UAB „SIDC Group"
2070 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Simas Rindeikis