UAB „Elviva“

Buhalterė (-is) - Apskaitininkė (-as)

700-900 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - UAB „Elviva“

Darbo pobūdis:

Kviečiame prisijungti prie augančios įmonės ELVIVA ir siūlome darbą finansų skyriuje. Mūsų finansininkų komandai reikalingas dar vienas specialistas, su kuriuo būtų galima pasidalinti šiais darbais ir atsakomybėmis:

Banko operacijų apskaita;
Kuro apskaita ir nurašymas;
Avansinės apyskaitos;
Skolų derinimas su tiekėjais;
Ilgalaikio turto, būsimųjų laikotarpių sąnaudų apskaita;
Komandiruočių išlaidų (čekių) apskaita;
Kiti pavesti darbai.

Reikalavimai:

Mes tikimės, kad tu turi:
Buhalterinį arba finansinį išsilavinimą;
Buhalterio ar apskaitininko darbo patirtį;
Darbo kompiuteriu įgūdžių (MS Excel, Word);
Sąžiningumo, atsakingumo ir kruopštumo darbe.

Nėra būtina, bet tavo patirtį su buhalterine programa „Rivilė“ laikytume kaip tavo pliusą.

Mes siūlome:

Mes tau pažadam:
Visokeriopą pagalbą;
Sklandų įvedimą į darbus;
Įdomią darbo specifiką;
Gerą atmosferą kolektyve;
Galimybę prisidėti prie įmonės augimo bei augti kartu.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
Darbo atlygis priklauso nuo turimos patirties ir aptariamas pokalbio dėl darbo metu.
Konfidencialumą garantuojame.

UAB ELVIVA sparčiai auga, nes pasižymi darbo kultūra, personalo kompetencija bei operatyviu sprendimų priėmimu.
Mes gerbiame savo darbuotojus, todėl siūlome puikią darbo aplinką su mokymosi bei karjeros galimybėmis ir visada ieškome darbuotojų, kurie turi darbo patirties, atsakomybės jausmą, siekia asmeninio tobulėjimo ir dirba išvien su savo komandos nariais.