Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''SAUGOS EKSPERTAI''
More about company »

Siūlome darbą PROFESIONALIAM (-IAI) vyr. buhalteriui (-ei) buhalterinių paslaugų bendrovėje VILNIUJE

Nuo 900 Eur
Vilnius - UAB ''SAUGOS EKSPERTAI''

Darbo pobūdis

  • Klientų buhalterinės apskaitos vedimas iki finansinės atskaitomybės komandoje su buhaltere (apskaitininke);
  • buhalterės (apskaitininkės) darbų koordinavimas ir kontrolė;
  • Klientų konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais;
  • gerų santykių su Klientais palaikymas;
  • finansinių ataskaitų rengimas;
  • darbas visą darbo dieną.

Reikalavimai darbuotojui

  • ieškome kruopštaus, dėmesingo ir mylinčio savo darbą specialisto;
  • ieškome žmogaus, kuriam nesvetimas nuolatinis mokymasis ir žinių paieška;
  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • geras mokestinės sistemos ir jos reikalavimų išmanymas;
  • LR įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius išmanymas;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų vyr. buhalterio patirtis;
  • Privalumas: darbo patirtis buhalterinėse įmonėse

Mes jums siūlome

  • laisvę organizuojant kasdienius darbus bei atsakomybę už sėkmingą darbą su Klientu;
  • prisidėti ir tobulėti kartu su nuolat augančia novatoriška buhalterine įmone;
  • atsakingam žmogui siūlome konkurencingą atlyginimą ir priedus;
  • darbą komandoje su buhaltere/apskaitininke;
  • galimybę mokytis ir tobulėti.
  • atlyginimą nuo 900 Eurų (po mokesčių) ir daugiau, priklausomai nuo patirties ir veiklos rezultatų. Papildomi priedai už veiklos rezultatą ir kokybišką darbą.

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame 10 profesionalų komanda, kuri labiausiai vertina gerus santykius kolektyve, komandinę atsakomybę už aukštą paslaugų kokybę ir gerus Klientų atsiliepimus.
Dirbame 10 metų, turime virš 100 lojalių Klientų (praktiškai nėra Klientų ir darbuotojų kaitos, augame rekomendacijų dėka).
Biure auginame tikrą KATINĄ.