Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltgrupė“

Buhalterė (-is) - apskaitininkė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltgrupė“

Darbo pobūdis

  • įmonės buhalterinės apskaitos valdymas
  • buhalterinių duomenų srautų analizė ir kontrolė;
  • darbo užmokesčio, mokesčių apskaita;
  • personalo dokumentų valdymas;
  • pažymų, ataskaitų ir deklaracijų rengimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • skolų administravimas;
  • importo iš trečiųjų šalių pajamavimas
  • dokumentų ir duomenų susiteminimas
  • sąskaitų administravimas ir kitų, su jomis susijusių, apskaitos dokumentų rengimas
  • korespondencijos bei kitos gaunamos ir siunčiamos informacijos tvarkymas

Reikalavimai

  • Turi aukštesnįjį /aukštąjį ekonominį, finansų ir apskaitos išsilavinimą
  • Ne mažiau nei 3 metų sėkminga buhalterio darbo patirtis;
  • Rusų kalba privaloma (skaitymas, rašymas, kalbėjimas)
  • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas;
  • Darbo kodekso bei su darbo santykiais susijusių teisės aktų išmanymas ir jų taikymas.
  • Dirbate pagrindinėmis MS Office programomis
  • Komunikabilumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje įmonėje
  • Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve
  • Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą
  • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB “Baltgrupė” (BWP) yra Lietuvos kapitalo įmonė, kuri įsikūrusi sostinėje Vilniuje. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė prekyba: pjautine, obliuota, klijuota mediena bei jos gaminiais .
informacija apie UAB „Baltgrupė“
2138 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.