Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LORANNA GROUP“

Buhalterė (-is) - apskaitininkė (-as)

600-700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „LORANNA GROUP“

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio apskaita bei ataskaitų ruošimas VMI, Sodrai, UZT;
  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į apskaitos programą (1C:Organizacija bei B1);
  • Skolų derinimas;
  • Kitų vyr. buhalterės pavestų užduočių atlikimas;
  • Bendravimas su įmonės klientais.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas finansų, buhalterijos ar ekonomikos srityje (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • Buhalterio – apskaitininko darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai ( privalumas – buhalterinių paslaugų įmonėje);
  • Noras savarankiškai dirbti ir tobulėti, atsakingumas, kruopštumas, analitinis mąstymas bei meilė skaičiams;
  • Geri komunikaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Anglų ir rusų kalbos žinojimas būtų privalumas;

Mes jums siūlome

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Mes siūlome ne tik galimybę tobulėti, bet ir konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo darbuotojo darbštumo bei rezultatyvumo. Ieškome sąžiningo ir pastovaus, atsakingo darbuotojo su perspektyva ateityje pavaduoti vyr.buhalterę. Todėl atlyginimas yra derybų klausimas, priklausantis nuo jūsų patirties bei darbo rezultatų.
Kol kas siūlome darbą ne visai darbo dienai (0,5-0,75 etato), bet priklausomai nuo jūsų darbo rezultatų, nuo rugpjūčio mėn. pageidautume, jog galėtumėte dirbti pilnu etatu.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, nurodykite pageidaujamą atlyginimą ir siųskite CV elektroniniu paštu.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

LORANNA GROUP, UAB
UAB „Loranna group“- teikia buhalterinės apskaitos paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms, taip pat tvarkome apleistos buhalterijos apskaitą bei konsultuojame mokestiniais klausimais. Sėkmingai paslaugas teikiame nuo 2011 m.. Norėdama ir toliau siekti geriausių rezultatų, kviečiame prie mūsų prisijungti Apskaitininkę (-ą)/Buhalterę (-į).
informacija apie UAB „LORANNA GROUP“
4
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.