MB „Vadovo pasaulis“

Buhalterė (-is) Kaune

1100-1700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Vadovo pasaulis“

Darbo pobūdis

Įmonei augant, ieškome patyrusios buhalterės (-io) (pilna atskaitomybė), dirbančios (-io) su PRAGMA 4.0 darbui:
  • smulkių ir vidutinių įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas buhalterijos paslaugų įmonėje;
  • finansų konsultacijos ir patarimai klientams.

Reikalavimai darbuotojui

  • bent 3 metų buhalterio darbo patirtis (PRIVALOMA);
  • patirtis dirbant buhalterinės apskaitos programa "Pragma 4.0” (privalumas);
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai ir raštvedybos žinios;
  • LR įstatymų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius išmanymas;
  • išsilavinimas - aukštasis arba aukštesnysis/koleginis;
  • kalbos: lietuvių - privaloma, anglų ir rusų - privalumas;
  • atsakingumas, organizuotumas, savarankiškumas, darbštumas, analitinis mąstymas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
  • ilgalaikį darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje;
  • draugišką savo srities profesionalų kolektyvą;
  • galimybę kelti profesinę kvalifikaciją mokymuose;
  • atlyginimo augimą, priklausantį nuo rezultatų;
  • darbą moderniame biure Kauno centre (šalia Jonavos g. žiedo).

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų.

APSKAITA.LT / MB “Vadovo pasaulis” - sėkmingai veikianti ir stabiliai auganti įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei verslo kūrimo ir augimo konsultacines paslaugas visoje Lietuvoje.
APSKAITA.LT klientai - smulkaus ir vidutinio verslo įmonės. Klientai vertina mus dėl profesionalumo, patirties, plataus žinių spektro bei kad viskas vyksta paprastai ir sklandžiai! Plačiau apie įmonę - apskaita.lt
Sudomino darbo skelbimas ir turite klausimų? Nedvejodami susisiekite!
informacija apie MB „Vadovo pasaulis“
6
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.