UAB „EUREKA LT“
More about company »

VYR. BUHALTERĖ (-IS) - ELEKTRONINĖ APSKAITA

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EUREKA LT“

Darbo pobūdis

Jei matote šį skelbimą, vadinasi darbuotojo dar ieškome. Kai rasime - ištrinsime.

Esame novatoriška elektroninės apskaitos paslaugų įmonė, vedanti apskaitą virš 150 įmonių iš visos Lietuvos ir siekanti tapti Nr. 1 Lietuvoje. Google paieškoje esame viena iš geriausiai klientų vertinamų apskaitos įmonių Lietuvoje. Mūsų klientų atsiliepimai: www.googleatsiliepimai.eureka.lt ir www.eureka.lt/atsiliepimai.

Labai skiriamės nuo tradicinių apskaitos įmonių - dirbame tik nuotoliniu būdu, be popierių, labai daug kas automatizuota, daug bendraujame, smarkiai skiriasi požiūris į darbuotojus ir klientus. Pas mus su malonumu dirba buhalteriai, planavę niekada nebedirbti tradicinėse buhalterinėse įmonėse.

Teikiame kitokias - elektronines apskaitos paslaugas. Tai panašu į elektroninę bankininkystę. Klientai visada po ranka telefono programėlėje ar internetu turi saugią prieigą prie visos buhalterijos, patys išrašo sąskaitas ir mato visus įmonės rodiklius: pelną, apyvartą, sąnaudas, skolas, likučius, projektų pelningumus ir kt., patys ruošia ir archyvuoja vidinius įmonės dokumentus. O mes automatizuotai padarome buhalterinę dalį ir juos profesionaliai konsultuojame.

Darbo pobūdis:
  • Elektroninės apskaitos vedimas mažoms įmonėms (0-10 darb.), be popierių. Darbas su inovatyvia internetine programa, kurioje dauguma procesų automatizuota.
  • Nereikia rankomis vesti bankų pavedimų į sistemą. Deklaracijos VMI, Sodrai, iSAF ir pan. teikiamos ir pasirašomos automatiškai.
  • Malonus klientų konsultavimas apskaitos, mokesčių ir programos klausimais telefonu ir el. paštu.
  • Finansinės atskaitomybės rengimas, galima su pagalba.
  • Apskaitos procesų tobulinimas.
  • Darbas visą darbo dieną mūsų ofise Vilniaus centre.
  • Darbas pastovios plėtros sąlygomis su didele perspektyva užimti aukščiausias pozicijas įmonėje.
  • Galimybė turėti savo pavaldinių.

Reikalavimai

  • Ieškome inovacijas palaikančios ir mėgstančios savo darbą buhalterės (-io).
  • Ieškome ne darbuotojo, o šeimos nario. Ne daugybės žinių, o buhalterinės apskaitos išmanymo iš esmės ir išradingumo.
  • BŪTINA: Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  • BŪTINA: savarankiškai uždaryti metai.
  • Gebėjimas ir noras maloniai bendrauti žodžiu ir raštu.
  • Privalumas - patirtis dirbant su daugiau nei 5 įmonėmis vienu metu ar buhalterinių paslaugų įmonėje.

Mes jums siūlome

  • Darbą "be popierių", kur deklaracijos sugeneruojamos, pasirašomos ir pateikiamos automatiškai, vieno mygtuko paspaudimu, o dokumentai importuojami automatiškai ar suvedami pavaldinio.
  • Tobulėjimą, laisvę ir atsakomybę - be novatoriško buhalterio darbo, papildomai dalyvavimą elektroninės apskaitos atvedime į Lietuvą, norint - apskaitos procesų tobulinime ir vadovavime, galimybę tobulėti dirbant su įvairių sričių klientais.
  • Galimybę turėti norimą kiekį pavaldinių.
  • Darbą be viršvalandžių draugiškoje ir dinamiškoje aplinkoje tarp savo srities profesionalų.
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas. Mokame vienus didžiausių atlyginimų iš buhalterinių paslaugų įmonių. Pradžioje sutartinį atlyginimą, o vėliau didelį procentą nuo apskaitomų įmonių mokėjimų.
  • Galimybę kelti kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, kursuose ir seminaruose.
  • Karjeros galimybes.
  • Nemokamus užkandžius ir gėrimus darbo vietoje bei nemokamus pietus kas antrą penktadienį.
  • Jaukią darbo vietą Vilniaus centre A. Goštauto g.

Kita informacija:

Laukiame Jūsų trumpo motyvacinio laiško ir CV su nuotrauka el. paštu arba per portalo sistemą. Dėl didelės darbų apimties per 1-3 d.d. informuosime tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už supratingumą.

Kontaktinis asmuo:

Andrius Tamašauskas
+370 626 90000
www.eureka.lt

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Labai skiriamės nuo tradicinių apskaitos įmonių - dirbame tik nuotoliniu būdu, be popierių, labai daug kas automatizuota, daug bendraujame, smarkiai skiriasi požiūris į darbuotojus ir klientus.

Teikiame kitokias - elektronines apskaitos paslaugas. Tai panašu į elektroninę bankininkystę. Klientai visada po ranka telefono programėlėje ar internetu turi saugią prieigą prie visos buhalterijos, patys išrašo sąskaitas ir mato visus įmonės rodiklius ir patys ruošia bei archyvuoja vidinius įmonės dokumentus. O mes automatizuotai padarome buhalterinę dalį ir juos profesionaliai konsultuojame.
Informacija apie UAB „EUREKA LT“
1148 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Andrius Tamašauskas