MB „LC paslaugų centras“

Buhalterė (-is) (gali būti ir nepilnam etatui)

500-1200 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - MB „LC paslaugų centras“

Darbo pobūdis

Padaliniui Šiauliuose (pagal poreikį galime pasiūlyti ir nepilną etatą) ieškoma buhalterė (-is), kurios kompetenciją apims:
  • Darbo užmokesčio apskaita;
  • Klientų konsultavimas mokestiniais, apskaitos ir kt. klausimais;
  • Kauno centrinio biuro interesų atstovavimas Šiaulių mieste;
  • Deklaracijų teikimas valstybinėms institucijoms;
  • Finansinės atskaitomybės rengimas ir pateikimas;
  • Apskaitos dokumentų suvedimas į buhalterinę programą "Centas", sąskaitų-faktūrų išrašymas;
  • Visi kiti būtini veiksmai pilnos įmonių buhalterinės apskaitos vedimui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis buhalterijos, apskaitos, finansų arba ekonomikos išsilavinimas;
  • Rusų kalbos mokėjimas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atidumas, draugiškumas, komunikabilumas, organizuotumas, noras tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.
  • Buhalterinio darbo patirtis 3 metai ir daugiau;
  • Gebėjimas dirbti apskaitos programa "Centas".

Privalumai:
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Klientų aptarnavimo darbo patirtis;
  • Raštvedybos išmanymas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Karjeros galimybes greitai besiplečiančioje organizacijoje;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Puikią galimybę dirbti ir užsidirbti.
  • Galimybę darbą dirbti lanksčiu grafiku ir dalinai per nuotolį (jeigu darbuotojui būtų poreikis)

Atlyginimas

500-1200 €/mėn. į rankas

"LC paslaugų centro" įmonių grupė yra perspektyvi ir greitai auganti tarptautinė kompanija, galinti garantuoti Jūsų sugebėjimų realizavimą. Šiai dienai įmonių grupėje jau dirba beveik 20 stiprių savo srities specialistų. Per 10 veiklos metų užsitarnavome nepriekaištingą reputaciją tiek darbuotojų tiek ir klientų akyse. Teikiame platų paslaugų spektrą B2B segmente: verslo konsultacijos, buhalterinė apskaita, ES paramos dokumentų rengimas, įmonių steigimas visoje Europoje, juridinių dokumentų rengimas, tarpininkavimas su valstybinėmis institucijomis ir kt.)
informacija apie MB „LC paslaugų centras“
1085 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.