Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Lietuvos kepėjas''
More about company »

BUHALTERĖ (-IS) GAMYBINĖJE ĮMONĖJE

Kaunas - UAB "Lietuvos kepėjas''

Darbo pobūdis

Pirminių dokumentų apskaita;
Ilgalaikio turto apskaita;
Pirkėjų ir tiekėjų skolų kontrolė, mokėjimo operacijos, suderinimai;
Gamybinė ir prekybinė apskaita - žaliavų pajamavimas, gamybos ir pardavimo operacijos, atsargų nurašymas, grąžinamos taros apskaita, važtaraščių teikimas iVAZ sistemoje;
Įvairių ataskaitų ruošimas bei informacijos teikimas finansų skyriui;
Kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis išsilavinimas;
VAS ir LR įstatymų, teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius išmanymas;
Patirtis gamybinėje - prekybinėje įmonėje - ne mažiau 2 metų;
Patirtis dirbant buhalterinės apskaitos programomis RIVILE, BŪTENT- ne mažiau 2 metų;
Labai geri darbo su MS Office programomis, ypač- Excel, įgūdžiai;
Pakuočių ir taršos mokesčių apskaitos išmanymas;
Rusų ir/arba anglų kalbų mokėjimas;
Imlumas naujovėms, siekis tobulėti.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą ir tobulėjimo galimybes;
Darbo rezultatus atitinkantį, laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį;
Visas darbui reikalingas priemones;
Jauną energingą iššūkių nebijantį kolektyvą .

tai šviežių ir šaldytų duonos bei pyrago gaminių tiekėjas, modernią, pačius aukščiausius standartus atitinkančią, bemaž 100 naujų darbo vietų sukurusią gamyklą įkūręs Lietuvos širdyje – Kaune. Tačiau toks apibūdinimas, kad ir tikslus, būtų tikrai per siauras, norint aprašyti projektą, apimantį gerokai daugiau nei tik gamybą.
Informacija apie UAB "Lietuvos kepėjas''
1419 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1015 €
25% uždirba 1015-1279 €
25% uždirba 1279-1568 €
25% uždirba nuo 1568 €
Vadovas: Laurynas Žižys