Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Kvapų namai''
More about company »

Buhalterė (-is) – kasininkė (-as)

Vilnius - UAB ''Kvapų namai''

Darbo pobūdis

Pirminės apskaitos dokumentų suvedimas;
Banko operacijų apskaita;
Sąskaitų išrašymas;
Kitų funkcijų susijusių su buhalterine apskaita vykdymas ir pagalba vyr. buhalterei.

Reikalavimai

Buhalterinio darbo patirtis ne mažiau nei 1 m.;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Kruopštumas, atidumas detalėms, lankstumas, atsakingumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

Darbą stabilioje kompanijoje ir darniame kolektyve;
Visas socialines garantijas bei geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB Kvapų namai didžiausias natūralios kosmetikos gamintojas Lietuvoje, gyvuojantis jau 10 metų. Tai didžiausia natūralios kosmetikos ir aromaterapijos produktų laboratorija Lietuvoje.
Informacija apie UAB ''Kvapų namai''
31
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rūta Daunoravičienė