Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Elbingos transportas"
More about company »

Buhalterė (-is)

Nuo 420 Eur
Kaunas - UAB "Elbingos transportas"

Darbo pobūdis

Pirminių dokumentų apskaita buhalterinėje ir verslo valdymo programose;
Įvairių tarpinių suvestinių dokumentų formavimas ir registravimas;
Darbuotojų komandiruočių užsienyje apskaitos tvarkymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas arba studijavimas (pageidautina apskaitos/finansų srityje);
Patirtis nebūtina;
Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Geros anglų, rusų (pageidautina) kalbų žinios;
Greita orientacija ir gebėjimas intensyviai dirbti.

Mes jums siūlome

Įmonė suteiks visapusišką pagalbą įsisavinant darbo užduotis.

Atlyginimas

Nuo 420 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. 25 metų patirtis šiame versle pasako apie įmonės veiklos profesionalumą.
Informacija apie UAB "Elbingos transportas"
660 €
Vid. atlyginimas bruto
71
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Virgilijus Lencevičius