Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Transline"
More about company »

BUHALTERĖ (-IS)

Kaunas - UAB "Baltic Transline"

Darbo pobūdis

Darbo užmokesčio skaičiavimas;
Deklaracijų valstybinėms institucijoms teikimas;
Vykdomųjų raštų apskaita;
ES PVM kuro, akcizų apskaita;
Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
Kitų pirminių dokumentų apskaita;
Kiti Vyr. buhalterio pavesti darbai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (ekonomika, finansai);
Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis,
Darbas transporto veiklos srityje -privalumas;
Rusų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, privalumas - buhalterinė programa "Finvalda", "Labbis", "InfoTrans";
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas bei domėjimasis jų naujienomis.

Mes jums siūlome

Darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
Visas socialines garantijas bei priemones reikalingas darbui;
Motyvacinių priemonių paketą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas.
Informacija apie UAB "Baltic Transline"
961 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
273
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Veselis