Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Transline"
More about company »

BUHALTERĖ (-IS)

Kaunas - UAB "Baltic Transline"

Darbo pobūdis

Darbo užmokesčio skaičiavimas, susijusių deklaracijų valstybinėms institucijoms teikimas, vykdomųjų raštų apskaitą, ES PVM kuro, akcizų apskaita, ilgalaikio turto apskaita, lizingų apskaita bei kiti Vyr. buhalterio pavesti darbai.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (ekonomika, finansai);
Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis,
Darbas transporto veiklos srityje -privalumas;
Rusų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, privalumas - buhalterinė programa "Finvalda", "InfoTrans";
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas bei domėjimasis jų naujienomis.

Mes jums siūlome

Darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
Visas socialines garantijas bei priemones reikalingas darbui;
Motyvacinių priemonių paketą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas.
Įmonėje vid. atlyginimas 858€
6% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)