Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Buhalterė (-is)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Įmonės pirminės apskaitos organizavimas;
  • Mokesčių apskaita bei mokestinių ataskaitų rengimas;
  • Personalo, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaitos kontrolė;
  • Dalis administracinio pobūdžio darbų (įmonės vidaus dokumentų ruošimas ir kt.).

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina buhalterinis, finansinis ar ekonominis);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (pageidautina ir rusų k.);
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas;
  • Verslo apskaitos standartų išmanymas;
  • Geri darbo verslo apskaitos programomis įgūdžiai;
  • Organizuotumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę.

Mes jums siūlome

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
  • Puikias darbo sąlygas ir priemones;
  • Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kitam etapui atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Noriu personalo sprendimų grupė

Mūsų klientei – bendrai Lietuvos – Norvegijos kapitalo įmonei, šiuo metu reikalinga (-as) Buhalterė (-is) - administratorė (-ius).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 37 32 0501.
Kontaktinis asmuo: Kristina.