Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
EOLTAS grupė
More about company »

Buhalterė (-is)

Kaunas - EOLTAS grupė

Darbo pobūdis

Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į buhalterinės apskaitos programą;
Importo PVM registravimas ir importo deklaracijų kontrolė;
Eksporto ir išvežimo į ES dokumentų kontrolė;
Skolų ir atsargų kontrolė;
Per iSAF sistemą teikiamų sąskaitų administravimas;
El.parduotuvės įplaukų administravimas;
Buhalterinių ataskaitų ruošimas;
Kitų vyr. buhalterio pavestų užduočių atlikimas;
Terminuota darbo sutartis (iki 2019.05.14).

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų/ekonomikos/apskaitos srityje;
Ne mažesnė nei 2 m. patirtis apskaitos srityje;
Apskaitos standartų ir LR galiojančių mokesčių įstatymų išmanymas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Patirtis dirbant su buhalterine programa AXAPTA;
Pareigingumas, analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, atidumas.

Mes jums siūlome

Patrauklias darbo sąlygas, visas socialines garantijas;
Galimybę realizuoti save.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "EOLTAS", daugiau nei du dešimtmečius dirba automobilių detalių prekybos srityje ir yra viena sėkmingiausių šiame verslo sektoriuje dirbančių įmonių. Esame žinomi visoje šalyje bei Pabaltijo regione, prekybos centrai įkurti visuose pagrindiniuose šalies miestuose. Prekiaujame variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Esame nuolat auganti ir perspektyvi įmonė.

Jeigu susidomėjote šia pozicija, kviečiame Jus atsiųsti savo CV.
Informacija apie EOLTAS grupė
1246 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
169
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Alvydas Skėrys