Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finansų sprendimai"
More about company »

Buhalterė (-is)

Nuo 1000 Eur
Kaunas - UAB "Finansų sprendimai"

Darbo pobūdis

  • Priskirtų įmonių apskaitos tvarkymas nuo pirminių
dokumentų iki metinės finansinės ir mokestinės
atskaitomybės.
  • Nuoseklus informatyvus bendravimas su įmonės klientais.
  • Įmonės klientų konsultavimas mokesčių ir apskaitos
klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis ( buhalterinis/ekonominis) išsilavinimas;
  • Būtina mokėti dirbti su buhalterinės apskaitos programa
CENTAS
  • Minimali 2 metų vyr. buhalterio ar vyr.buhalterio pavaduotojo darbo patirtis;
  • Mokesčius reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Jūs prisijungtumėte prie įmonės, kuri siekia aukščiausios
paslaugų kokybės, vertina darbuotojų iniciatyvą, norą
augti ir tobulėti.
  • Jūsų laukia draugiškas kolektyvas, puikios darbo sąlygos,
papildomas skatinimas už asmeninius veiklos rezutatus.
  • Galimybė derinti darbo grafiką.
  • Mokymai ir kvalifikacijos kėlimas.
  • Besikreipiančių asmenų konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė, veikianti Kaune ir Vilniuje, teikianti konsultavimo ir
buhalterinės apskaitos paslaugas.
Informacija apie UAB "Finansų sprendimai"
1192 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Inga Mažulaitienė