UAB „Signeda“

Buhalterė (-is)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Signeda“

Darbo pobūdis

Darbo vieta - UAB "Signeda" centrinis biuras Baltijos g. 39, Jonučių k., Kauno r.
Susirašinėjimas su tiekėjais bei bendravimas su kolegomis;
Komandiruočių forminimas, dienpinigių skaičiavimas;
Avansinių apyskaitų dokumentų tvarkymas;
Pirminių sąskaitų suvedimas į programą "Euroskaita";
Sąskaitų išrašymas;
Kasos dokumentų tvarkymas;
Mokėjimų vedimas į banką ir programą;
Vyr. finansininkės ir direktoriaus pateiktų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas); -Raštvedybos išmanymas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Organizuotumas, tikslus ir greitas pareigų atlikimas, greita orientacija ir imlumas, atsakingas požiūris į darbą;

Privalumai:
Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos srautu;
Mokėjimas planuoti ir organizuoti darbus;
Darbo patirtis apskaitos-buhalterijos srityje;
Darbo patirtis dirbant buhalterinės apskaitos programa EUROSKAITA.
Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis , nes iki darbovietės nevažiuoja viešasis transportas.

Atsakingą, įdomų darbą perspektyvioje ir sparčiai augančioje kompanijoje;
Draugišką, veržlų kolektyvą, gera darbo atmosferą;

Atlyginimas: nuo 600 Eur atskaičius mokesčius, bandomuoju laikotarpiu (priklauso nuo patirties ir darbo rezultatų).

Kita informacija:
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Signeda, UAB

UAB „Signeda“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, siūlanti platų automobilių dalių pasirinkimą. Įmonė 2008 m. atidarė vieną moderniausių ir didžiausių Rytų Europoje specializuotą kėbulo dalių logistikos centrą, turi parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje.
įmonės svetainė:
informacija apie UAB „Signeda“
3498 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
159
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1786 €
25% uždirba 1786-2570 €
25% uždirba 2570-4281 €
25% uždirba nuo 4281 €