Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „ITAB Shop Concept Lithuania“
More about company »

BUHALTERĖ (-IS)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - AB „ITAB Shop Concept Lithuania“

Darbo pobūdis

Darbo užmokesčio apskaita;
Atostoginių kaupinių skaičiavimas;
Kiti darbai susiję su darbo užmokesčio apskaita;
Deklaracijų ir ataskaitų rengimas VMI, Sodrai bei kitoms institucijoms;
Bankinių pavedimų vykdymas;
Ataskaitų rengimas;
Apskaitos procesų tobulinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas Finansų ar Apskaitos srityje;
Įmonių buhalterinės apskaitos išmanymas;
Darbo užmokesčio skaičiavimo pagal suminę darbo laiko apskaitą patirtis būtų didelis privalumas;
BŪTINOS labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Labai geri darbo su Excel'iu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įdomų ir savarankišką darbą nuolat augančioje švedų kapitalo įmonių grupėje;
Visokeriopą pagalbą ir palaikymą;
Draugiškus kolegas ir puikią darbo atmosferą;
Įvairius mokymus bei užsienio kalbų tobulinimo kursus;
Renginius Jums ir Jūsų šeimos nariams;
Daugybę kitų puikių dalykų.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimų kompetencijų ir darbo rezultatų

AB "ITAB Shop Concept Lithuania" priklauso Švedijos įmonių grupei "ITAB Shop Concept", kuri yra viena iš didžiausių prekybinės įrangos gamintojų Europoje, savo produkciją tiekianti ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuojanti į įvairias Europos šalis.
Įmonė jau daugiau nei 25 metus stabiliai įsitvirtinusi rinkoje ir šiandien vienija daugiau nei 120 darbuotojų komandą.
Informacija apie AB „ITAB Shop Concept Lithuania“
1889 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
135
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1294 €
25% uždirba 1294-1693 €
25% uždirba 1693-2270 €
25% uždirba nuo 2270 €
Vadovas: Osvaldas Dabravolskas