Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elbingos transportas“
More about company »

Buhalterė (-is)

500-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Elbingos transportas“

Darbo pobūdis

Pirminių dokumentų apskaita buhalterinėje ir verslo valdymo programose;
Įvairių tarpinių suvestinių dokumentų formavimas ir registravimas;
Pardavimo sąskaitų rašymas, faktoringo operacijų apskaita.
Darbuotojų komandiruočių užsienyje apskaitos tvarkymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas arba studijavimas (pageidautina apskaitos/finansų srityje);
Patirtis nebūtina;
Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Geros anglų, rusų (pageidautina) kalbų žinios;
Greita orientacija ir gebėjimas intensyviai dirbti.

Mes jums siūlome

Įmonė suteiks visapusišką pagalbą įsisavinant darbo užduotis.

Atlyginimas

500-800 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla-krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. 28 metų patirtis šiame versle pasako apie įmonės veiklos profesionalumą.
Dirbame nuo 1992 metų.
Informacija apie UAB „Elbingos transportas“
720 €
Vid. atlyginimas bruto
91
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 382 €
25% uždirba 382-711 €
25% uždirba 711-744 €
25% uždirba nuo 744 €
Vadovas: Virgilijus Lencevičius