Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GKF Lumber Group“

Buhalterė (-is)

750-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „GKF Lumber Group“

Darbo pobūdis

  • Registruoti priskirtas operacijas apskaitos registruose;
  • susisteminti ir laiku pateikti ūkinių operacijų pirminius dokumentus;
  • ruošti ir teikti informaciją bei periodines ataskaitas;
  • statistinių ataskaitų ruošimas;
  • pirkimo sąskaitų apdorojimas ir registravimas elektroninėse sistemose;
  • darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • GPM ir VSD deklaracijų paruošimas;
  • vyr. buhalterio pavestų užduočių vykdymas;
  • pagalba vadovui administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis;
  • Įmonių ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos vedimą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas ir gebėjimas juos efektyviai taikyti kasdieniame darbe;
  • anglų/rusų kalbos mokėjimas (privalumas);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • aukštasis išsilavinimas (privalumas)
  • patirtis dirbant buhalterine programa „Debetas“
  • komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas;
  • orientacija į rezultatą ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas ir socialines garantijas sėkmingai veikiančioje kompanijoje;
  • darbo vieta - Kauno mieste;
  • profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus;
  • karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. į rankas

UAB „GKF Lumber Group“ yra ilgametę patirtį turinčių modernios lentpjūvės specialistų komanda, importuojanti ir į įvairias rinkas eksportuojanti spygliuočių pjautinę medieną. Įmonė tiekia kokybišką, sertifikuotą ir aukštus gamybinius reikalavimus atitinkančią produkciją prekybos įmonėms Europoje, JAV ir Azijoje.
informacija apie UAB „GKF Lumber Group“
1740 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.